1C:Enterprise

 

1C:Enterprise 8 to unikatowa i niespotykana na rynku MSP platforma deweloperska do tworzenia rozwiązań biznesowych. Platforma nadaje się zarówno dla pojedynczych indywidualnych zastosowań na miarę, jak i pracy w dużych zespołach roboczych. 

W ofercie posiadamy również stworzone na bazie platformy 1C dedykowane, nowoczesne, dobre jakościowo i popularne w Europie Środkowo-Wschodniej rozwiązania stworzone na bazie 1C:Enterprise 8, przeznaczone do zastosowań biurowych, z profesjonalnym wsparciem technicznym.

Platforma 1C:Enterprise 8 została stworzona na podstawie 6-letniego doświadczenia w użytkowaniu systemu programów 1C:Enterprise 7.7, którą wykorzystuje kilkadziesiąt tysięcy programistów. Aktualnie ponad 1 000 000 organizacji wykorzystuje do automatyzacji swojej działalności produkty wchodzące w skład programów 1C:Enterprise.

Jest pełnowartościowym środowiskiem deweloperskim, na podstawie którego powstaje wiele rozwiązań biznesowych. Daje praktycznie nieograniczone możliwości programowania, tworzenia nowych rozwiązań oraz modyfikowania istniejących powstałych w oparciu o 1C:Enterprise 8. Posiada własny język programistyczny autorstwa firmy 1C, który jest łatwy do opanowania. Dzięki platformie programista ma do dyspozycji wiele mechanizmów i narzędzi, które pozwalają mu szybko i profesjonalnie tworzyć własne rozwiązania uwzględniające potrzeby i wymagania każdego klienta końcowego.